Добова оренда квартир в Горлівка

3 пропозицій

Горлівка, проспект Победы 49

1 комн. квартира

Горлівка, проспект Победы 49

200 Евгения Бехова
Горлівка, Советская 21

2 комн. квартира

Горлівка, Советская 21

220 Евгения Бехова

Горлівка
Горлівка - одне з міст Донбасу , який прагне до статусу його столиці. Рідне місто Михайла Поплавського , Алана Бадоєва , Сергія Реброва та довгого списку знаменитих людей.
Сьогодні в Горлівці проживає майже 300 тис. жителів. Народ різних національностей і віросповідань , так вже історично склалося. Сьогодні історики активно вивчають стародавні кладовища , щоб дізнатися імена перших поселенців на цих територіях. Горлівчани говорять російською мовою. Україномовного населення менше чверті.
Місто заснували козаки - переселенці. Розселяючись вздовж річок , утворювалися слободи , які поступово об\'єднувалися. У 19 столітті тут були прокладені залізничні колії , а у них стали з\'являтися копальні і рудники . Тоді Н.П. Горлов займався розробкою видобутку вугілля , і пізніше збудував тут потужну шахту , одну з кращих на Донбасі.
Сьогодні Горлівка - промислове місто , який з робочого селища перетворився на сучасний центр видобутку вугілля , коксу , а також металургійної промисловості. Горлівка сповнена ефектних дореволюційних будинків і монументального радянської архітектури. Серед міського транспорту - трамвай , тролейбус , таксі.
Через Інтернет зручно зняти квартиру подобово в Горлівці. Демократичний рівень цін дозволить вам знайти комфортабельну квартиру і при цьому істотно заощадити. На нашому сайті представлені тільки перевірені квартири від господарів. Всі фото реальні.
Вибираючи квартиру подобово орієнтуйтеся на фото. Детальні описи можуть не дати повного уявлення . До ваших послуг чудово обладнані об\'єкти. Зняти подобову квартиру без посередників можна вже сьогодні - просто забронюйте житло через Інтернет.
Місто невеликий і ДОБА з точки А в точку Б не займе багато часу , особливо якщо ви на авто. Так як тут пробок не буває , рух спокійне , а от самі дороги не дуже .
Житловий фонд пропонує різні варіанти квартир - від економ до еліт. Всі квартири повністю обладнані побутовою технікою - чайник , пральна машина , праска , телевізор , кондиціонер , мікрохвильова піч , фен. Є бойлер з гарячою водою , швидкий доступ в Інтернет. Підходящу квартиру можна забронювати , зателефонувавши господареві по телефону чи використовуючи форму на сайті.
У Горлівці безліч вищих навчальних технічних закладів , що теж впливає на ринок оренди нерухомості. На нашому сайті ви знайдете доступні варіанти недорогих добових квартир для студентів. Це найчастіше однокімнатні квартири зі свіжим ремонтом і самої необхідною технікою . Якщо ви приїхали в Горлівку на час сесії , то вигідно знайти квартиру ближче до ВУЗу , щоб не витрачати занадто багато часу на дорогу.
Для любителів музеїв в Горлівці їх багато. Місту є чим здивувати! Наприклад , найбільша в Україні колекція картин Реріха в художньому музеї Горлівки , єдиний державний в світі музей мініатюрної книги зібрав сотні дивовижних експонатів. Цікавий і музей першого у світі космічної династії Волкових .